رزرو نوبت آرایش برلیان
آموزش پوست، دوره آموزشی پوست تالگو

آموزش پوست، دوره آموزشی پوست تالگو

دوره های آمورشی تالگو تحت نظر مدرسه عالی زیبایی فرانسه برگزار می نماید همراه با دیپلم بین المللی -مورد تائید سازمان فنی حرفه ای ایران و ارائه پاسپورت کار تالگو مورد تایید ۹۴ کشور و تایید اتاق بازرگانی فرانسه و وزارت امور خارجه فرانسه و سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس

پاکسازی عمیق پوست ( دیپلم Criste Marine )
پوست های حساس و واکنش دار (دیپلم Hyposensine )
پوست چرب و مشکل دار ( دیپلم Controlamine )
آبرسانی به پوست ( دیپلم Seve-Marine)
اکسیژن رسانی پوست ( دیپلم O2 Marine )
روشن کنندگی و ازبین بردن لک ها (دیپلم Clear Expert )
میکرودرم ابریژن (دیپلم Microderm)
راحتی و تغذیه پوست ( دیپلم Complex Algomega )
دوره های ضد چروک (دیپلم Substanse Initiale Marine )
چروک دورچشم ( دیپلم Jeunesse Du Regards )
کلاژن دریایی ضد چروک بالای ۲۵ سال (دیپلم collagen marine)
هیالورونیک دریایی ضد چروک بالای ۳۰ سال ( دیپلم Hyaluronic marine )
سیلیسیوم دریایی ضد چروک و ضد افتادگی بالای ۳۵ سال ( دیپلم silicium marine)
هورمون رسانی پوست – برنامه ضد پیری ( دیپلم Elixir )
ماساژهای مخصوص جوانی صورت انحصاری تالگو ( دیپلم enerji lift )

آموزش پوست و نکاتی در مورد حفاظت پوست

متاسفانه برخی افراد احتیاط های افراطی جهت مراقبت از پوستشان و اطمینان از نرم و صاف بودن آن اتخاذ می کنند در حالیکه بهترین راههای محافظت از پوست را نمی د انند.پوست قسمت بسیار مهمی از بدن است که ارگان های داخلی بدن را از ناهنجاری و آسیب عناصر خارجی محفوظ نگاه می دارد.مراقبت از پوست خصلت مهم و تعیین کننده ای است که هر شخص باید بطور مستمر آن را رعایت کند که البته کار دشواری هم نیست.شاید عجیب باشد که مجبور به پرداخت پول زیاد و سرمایه گذاری بر روی کرم های مخصوص صورت و… برای تامین سلامت پوست خود نیستید. راههای زیادی وجود دارد که به کمک آنها می توانید به سادگی و به طور طبیعی از پوستتان مراقبت کنید.اگر بدانید چه باید بخورید و چه بخشی از عاداتتان را باید پرورش دهید به سادگی خواهید توانست بدون صرف هزینه زیاد از پوست خود مراقبت کنید.مراقبت از پوست درواقع ترکیبی است از خوراک و عادت خواب مناسب و چند مورد جزئی دیگر که به ذکر آنها می پردازیم: اگر برنج زیاد می خورید جهت جای دادن غلات سبوس دار در وعده های غذایی اصلی سعی کنید برنج سفید وقهوه ای را با هم ترکیب کنید. سیب را با پوست آن که عامل شناخته شده ای جهت ارتقائ سلامت پوست است بخورید. بادام منبع غنی ویتامین E است که موجب بهبود سلامت پوست می شود.تخم پرندگان و روغن ماهی، این دو منبع اصلی اسید های چرب امگا۳ که سلامت پوست را افزایش می دهد هستند.میوه سبزیجات تازه ، پرتقال و محصولات رنگ روشن دیگرکه سر شار از بتا کاروتن وتضمین کننده سلامت پوست اند.اگر شما آب کم میخورید ،آنچه می خورید مهم نیست و پوست شما کدر و خشک بنظر خواهد رسید.به مقدار زیاد آب بخورید تا پوستتان شفاف و آبدار به نظر برسد.

آموزش پوست

بیماری ها و مشکلات پوستی از شایع ترین بیماری ها در دنیا می باشد و ما با تعداد زیادی از مشکلات پوستی در سطح جامعه مواجه هستیم، به همین دلیل نیاز به آموزش پوست، شیوه پیشگیری و درمان مشکلات پوستی بسیار ملموس است.

آشنایی با مشکلات پوستی و توانایی مرتفع کردن آنها آمیخته ای از دانش و هنر است که برای رسیدن به این هدف نیازمند آموزش پوست صحیح ، مطالعه مداوم و شناسایی و اشراف به محصولات معتبر و نتیجه بخش خواهیم بود.

گروه آموزشی تالگو با سالها تجربه ثمربخش در بیش از ۹۴ کشور دنیا تحت نظر مدرسه عالی زیبایی فرانسه دوره های آموزش پوست را به صورت حرفه ای و کارآمد برگزار میکند.
آموزش شناخت پوست

دغدغه امروزه خانوم ها بخصوص در سنین بعد از ۳۰ سالگی پوست صورت و بدنشان می باشد و دوست ندارند پیری پوست به یراغشان بیاید. آموزش پوست و ریز و درشت‌های که روی آن قرار گرفته همیشه برای ما مهم بوده است،

ساعت ها به این فکر می کنیم که چه طور جوش ها و چروک ها را از بین ببریم! جلوی آینه ایستادی، جوش بزرگی روی دماغت توی ذوق می ‌زند، بقیه ی جاها هم دست کمی از آن ندارد، پر از چروک، پر از دانه‌های سیاهی که… بیچاره آن کسی که این صورت قرار است آینه‌اش باشد!
“پوستش مثل آینه است”،‌ این روزها شده است یک آرزو، دود و دمی که به ریه‌هایمان رحم نمی ‌کنند، مطمئنا با ظاهری‌ترین عضو ما یعنی پوست هم مهربان نیستند. علاوه بر آن بعضی وقت‌ها یادمان می‌ رود که همانطوری که قلب و ریه، کلیه ‌مان ممکن است مریض شود، پوست بدنمان هم از آسیب دور نیست. اگر تا حالا یادتان رفته بود که این جدار رویی را جدی بگیرید، حالا وقتش است که تغییر عقیده بدهید.

دوره آموزش پوست تالگو

پوست خشک : به طور معمول مقداری از آب بدن از طریق پوست تبخیر می‌ شود. حالا اگر سرعت تبخیر آب در پوست بیشتر از حد طبیعی باشد و پوست نتواند آب بدن را به مدت طولانی در خود نگه دارد، به علت کمبود آب و چربی در سطح پوست، پوست خشک می ‌شود.
این نوع پوست، خشک، زبر و نسبتاً خشن است و نرمی و لطافت لازم را ندارد و منافذ پوست بسیار کوچک است. این نوع پوست، مستعد چین و چروک است. خیلی‌ها به طور ژنتیکی پوست خشک دارند. ولی ممکن است در اثر بادهای خشک، تابش مداوم آفتاب و… نیز پوست خشک شود. در زمستان این نوع پوست، خشک‌تر می ‌شود و خارش پیدا می ‌کند.
پوست چرب : افرادی که این نوع پوست را دارند، غدد چربی‌شان بیش از حد فعال است. البته داشتن پوست چرب به دلایلی خوب هم هست، چرا که باعث حفظ رطوبت پوست و صاف‌تر به نظر رسیدن آن می ‌شود، ولی یک مشکل خیلی بد هم دارد و آن جوش است.
حداکثر ترشح چربی پوست، در سنین ۱۶ تا ۵۰ سالگی است. منافذ پوست در این نوع اغلب بزرگ است. پوست براق است و زیاد جوش می ‌زند. (چون گرد و غبار و آْلودگی راحت‌تر از طریق این منافذ بزرگ به پوست نفوذ می‌ کند)
پوست مختلط : این نوع پوست مخلوطی از دو نوع قبلی است. قسمت‌های مرکزی صورت (بینی، پیشانی و چانه) چرب و قسمت‌های محیطی (اطراف پیشانی، دور چشم‌ها و گونه‌ها) خشک است.
این مورد برای اکثر ما صدق می ‌کند، چرا که غدد چربی قسمت‌های مرکزی بیشتر فعال‌اند و فقط وقتی غیرطبیعی می ‌شود که قسمت‌های مرکزی جوش بزنند (زیاد چرب شوند) یا قسمت‌های محیطی پوسته پوسته شوند.
پوست معمولی : این نوع پوست نه چرب است و نه خشک. بیشتر در سنین بلوغ دیده می‌ شود. منافذ پوست قابل رؤیت، اما طبیعی‌اند و به ندرت جوش می ‌زند.
پوست حساس : خیلی راحت تحریک می‌ شود و خارش، سوزش، قرمزی و ساییدگی پیدا می ‌کند.

آموزش پوست تالگو

برای اینکه بدانید چه نوع پوستی دارید لازم است به نکات زیر توجه کنید :
– حداقل ۴ ساعت بعد از شست و شوی پوست خود، یک تکه کاغذ را بر روی پوست پیشانی، گونه و چانه ی خود بکشید.
– اگر روی کاغذ لکه‌های روغنی بزرگی دیدید، پوست شما چرب است.
– اگر لکه‌ها کم بودند، پوست شما معمولی است.
– اگر کاغذ به سختی روی پوست شما حرکت کرد و هیچ گونه لکه ی چربی‌ای روی آن نبود، پوست شما خشک است.
– پوست مختلط را هم که خودتان می ‌توانید حدس بزنید، وقتی روی بینی و چانه می ‌کشید چرب است، ولی روی گونه‌ها هیچ اثری از چربی نیست.
خانم‌های محترم! حتماً خودتان می ‌دانید که نباید هیچ نوعی از کرم یا لوازم آرایشی روی پوستتان باقی بماند! کارهایی که باید انجام دهید :
– نوشیدن آب زیاد یکی از بهترین راه‌های دفع سموم بدن و سالم نگه داشتن پوست است، پس حداقل روزی ۶ تا ۱۰ لیوان آب بنوشید.
– رژیم غذایی مناسب باعث حفظ سلامت پوستتان می ‌شود. میوه و سبزیجات را فراموش نکنید.
– سیگار نکشید، چرا که با از بین بردن ویتامین C بدن، سبب تخریب پوست می‌ شود.
– با ورزش پوستتان را شاداب و با طراوت کنید، چون در هنگام ورزش، جریان خون به سمت پوست افزایش یافته و اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به پوست می ‌رسد.
– استرس و اضطراب نداشته باشید (بله، کار سختی است ولی سعی‌تان را بکنید)، چون در اثر استرس، اختلال هورمونی باعث صدمه به پوستتان می‌ شود.
– خواب کافی باعث استراحت و بازسازی پوستتان می ‌شود. ۶ تا ۸ ساعت خواب را در شبانه ‌روز فراموش نکنید.
– استفاده از کرم‌های ضد آفتاب با تنظیم رنگ‌دانه‌های پوستی و جلوگیری از تابش مستقیم اشعه ی فرابنفش خورشید به پوست، باعث جلوگیری از کدورت، تیرگی و پیری زودرس پوست می ‌شود.
– پرهیز از هوای آلوده! استفاده از عینک آفتابی و کرم ضد آفتاب، بهترین راه‌ جلوگیری از ایجاد چین و چروک دور چشم هستند.
– مصرف کرم‌های مرطوب‌کننده به ویژه بعد از حمام یا شست‌و‌شوی پوست با آب و صابون، برای حفظ شادابی پوست بسیار مفید است.
– خستگی و کار زیاد، به علاوه استفاده ی خودسرانه و نابه‌‌جای برخی داروها، موجب آسیب پوست و بروز چروک و پیری زودرس می ‌شود.
– شست‌وشو با آب و صابون مفید است، اما این کار را زیاد انجام ندهید. اگر به خاطر مسائل شغلی مجبورید که این کار را انجام دهید، از صابون‌های با PH خنثی استفاده کنید.
– سعی کنید پوستتان خشک نماند، چون به محرک‌های خارجی حساس می ‌شود.

آموزش پوست

آموزش بعضی نکات در مورد پوست:

زیبایی و بدنبال زیبایی رفتن جزئی از خصلت انسانی است ومی توان گفت هر زنی دوست دارد تا صورتی زیبا و پوستی شفاف و خوب داشته باشد،اغلب ما سریع آرایش می کنیم اما نکات مهم مراقبت از پوست را نادیده می گیریم. شما می توانید با پیروی از یک سری نکات ساده به زیبایی دست پیدا کنید.
تغذیه صحیح: برای داشتن پوست سالم همیشه در نتیجه کاربرد درست وسایل آرایشی و حفظ یک رژیم غذایی سالم با استفاده مرتب از سبزیجات،میوه های تازه ،غلات ،ماهی و غذاهایی که از لحاظ ویتامین ABCEو آنتی اکسیدان غنی هستند سلامت می ماند . مصرف فراوان این ویتامین ها به جوان شدن ترمیم تولید کلاژن مرطوب شدن و سالم ماندن پوست کمک می کند تا آنجا که امکانش هست از غذاهای طبیعی استفاده کنید و از غذاهای آماده و به فرآوری شده خودداری کنید.
مراقبت های اساسی پوست: مراقبت اساسی و منظم از پوست برای هر خانمی هنگام صبح و شب الزاما از سه مرحله تشکیل شده است تمیز کردن پوست مرطوب نگهداشتن پوست و استفاده از شیر پاک کن ها حتی اگر وقت کافی ندارید تمیز کردن و مرطوب نگهداشتن پوستتان خیلی مهم است.
رژیم مناسب: در رابطه با رژیم های غذایی مرکب و مرتبط با مراقبت پوست کارهایی زیادی می توانید انجام دهید همچون لایه برداری پوست بیرونی برای از بین بردن سلول های کهنه و رویش سلول های تازه . این فرآیند می تواند با مالش صورت بادست یا به کاربردن حلال های الکلی ساخته شده از اسیدهای میوه ای انجام گیرد. ماسک هایی که ویتامین و مواد کانی دارندمی توانند در ازبین بردن چروک صورت پوسته پوسته شدن پوست های خشک التهابات پوستی و درمان پوست هایی که بیحال و فرسوده به نظر می آیند موثر باشند. پوست شما نرمتر و صافتر خواهد شد و احساس خواهید کرد جوان تر شده اید سرم ها مواد ترکیبی قوی تر هستند که در محصولات زیبایی از انها استفاده می شود . مواد غلیظی درون این سرم ها قرار داده شده که می تواند به صورت فشرده سریع ترو عمیق تر به پوست نفوذ کند. سرم می توانند برخی از مشکلات پوستی را مثل مشکلات کم آبی پوست و کدر و بی حال بودن آن برطرف کنند.
ضد آفتاب : گفتن درباره اهمیت کرم های ضد آفتاب نیازی به تکرار نداردعلت اینکه کرم های ضد آفتاب مهم هستند این است که اولین عامل پیری و آسیب پوست به در معرض نور خورشید قرار گرفتن مربط می شود حفاظت از پوست در مقابل نور خورشید مهم ترین مراقبت از پوست است که به طور روزانه باید مورد توجه قرار گیرد . در معرض نور خورشید قرار گرفتن موجب چروک صورت و ایجاد لک های رنگی برجسته می شود که به واسطه آسیبی که به غشای میانی پوست وارد می شود به وجود می آیند آسیب های ناشی از نور خورشید حتی می تواند باعث سرطان های پوستی بشود.
آرایش صحیح: بهترین روش برای بهبود در وضعیت ارایشی شما استفاده از مواد زیرسازآرایشی است که می تواند پوست مرطوب شما راهموار و صاف کند . یک پوست مرطوب می توانید چهره شما رابه طور واقعی عالیتر نشان دهد.

لغو پاسخ دادن

 

طراحی ، تولید ، توسعه و پشتیبانی سئو توسط موسسه مهندسی طراحی محنا